Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Redmi Turbo 3 yeni bir serinin ilk üyesi olacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Redmi Turbo 3 yeni bir serinin ilk üyesi olacak
Redmi Turbo 3 yeni bir serinin ilk üyesi olacak

Xiaomi çatısı altındaki markalardan biri olan Redmi’nin başkanı Thomas Wang, Turbo adını taşıyan yeni bir seriyi çıkaracaklarını açıkladı. K ve Note serilerinin arasına yerleşecek olan yeni serinin ilk üyesi Redmi Turbo 3 olacak.

Wang, Turbo serisiyle amaçlarının orta segment telefon pazarını yeniden yapılandırmak olduğunu belirtti. Redmi K serisinin yine “amiral gemisi katili” telefonlar sunması, Redmi Turbo’nun ise performansa odaklanarak bir alt basamağa yerleştirilmesi tahmin ediliyor. Redmi Note ise kamera deneyimini ön plana çıkarmayı sürdürecek.

Serinin ilk telefonuna Turbo 3 adının verilmesinin nedeni ise bunun şirketin portföyündeki üçüncü “fiyat/performans” cihazı olacak olması. Daha önce Redmi Note 11T Pro ve Redmi Note 12 Turbo bu hedefle tanıtılmıştı.

Redmi Turbo 3, Çin dışına Poco F6 adıyla açılabilir

Turbo 3’ün Çin dışında Poco F6 adıyla satılıp satılmayacağı konusunda ise şu an için bilgi verilmiş değil.

Turbo 3 ve genel olarak Turbo serisiyle birlikte Xiaomi’nin akıllı telefon portföyü biraz daha karışık hâle geliyor. Şirketin burada bir sadeleştirmeye gidip gitmeyeceği zamanla görülecek.

Redmi Turbo 3 yeni bir serinin ilk üyesi olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Xiaomi Mix Fold 4 Çin dışında da satılacak Razer Kishi Ultra akıllı telefon oyun kumandası satışta YouTube Shorts için yapay zeka destekli arka planları test ediyor X Premium aboneleri mavi tiklerini gizleyemeyecek Apple, Apple Pay’i Safari dışı tarayıcılara taşıyor Xiaomi Redmi Pad Pro Türkiye’de satışta

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır