Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Roborock akıllı robot süpürgeleriyle resmen Türkiye’de

Ana Sayfa » Teknoloji » Roborock akıllı robot süpürgeleriyle resmen Türkiye’de
Roborock akıllı robot süpürgeleriyle resmen Türkiye’de

Euromonitor verilerine göre ciro bazında dünyanın birinci akıllı robot süpürge markası olan Roborock, en son teknolojiyi kullanıcı odaklı tasarımla harmanlayan yeni üst düzey ürünlerini Türkiye pazarına tanıttı.

Robot ve dikey süpürge modelleriyle tüketiciler için farklı segmentlerde ürün çeşitliliği sunmaya odaklanan Roborock’un global hikayesi ve Türkiye’deki çalışmaları hakkında Roborock APAC Pazarlama Direktörü Dan Cham: “Müşteri tercihleri, akıllı evlerine kolayca entegre olabilen, yetenekli ve zeki ürünlere doğru kayıyor. Roborock’taki misyonumuz, teknoloji aracılığıyla günlük görevleri daha basit ve daha keyifli hale getirecek akıllı temizlik robotlarını kullanıcılarla buluşturmak. Türkiye pazarına sunduğumuz ürünlerimiz de akıllı teknolojiyi güçlü temizlikle birleştirerek elektrikli süpürgenin ötesine çıkarak adeta evinizin akıllı temizlik asistanına dönüşüyor” dedi. 

Roborock Türkiye Satış Müdürü Sara Abdulhamit ise merakla beklenen modeller hakkında: “Türkiye’de Roborock’a olan ilgi için oldukça minnettarız. Yaptığımız çeşitli çalışmalar doğrultusunda Türkiye pazarındaki ürün çeşitliliğimizi artırarak buradaki varlığımızı daha da genişletiyoruz. Roborock S8 MaxV Ultra, Qrevo MaxV, Flexi Pro ve Flexi Lite modelleriyle kullanıcılara farklı segmentlerde akıllı temizlik robotları sunuyoruz.” açıklamasını yaptı. 

Şirketin amiral gemisi modeli S8 MaxV Ultra, sunduğu temizlik çözümlerini kullanıcı dostu özelliklerle birleştiriyor. Akıllı cihaz, 10.000 Pa HyperForce olağanüstü emiş gücü, FlexiArm Design yan fırçası ve ekstra kenar paspaslama sistemiyle ulaşılması zorlu alanlarda bile dip köşe temizlik yapabiliyor. 

Gelişmiş RockDock Ultra, Reactive AI 2.0 Engel Tanıma sistemi ile beraber üst düzey kullanıcı rahatlığı amaçlıyor. Robot süpürge, sadece engelleri değil evcil hayvanları da tespit edebiliyor. Evde olmayan robot süpürge sahipleri, evcil hayvanının durumunu merak ettiğinde S8 MaxV Ultra’yı kullanarak kolaylıkla hayvanlarını takip edebilecekler. S8 MaxV Ultra, sunduğu çözümlerle kapsamlı ve sorunsuz bir temizlik deneyimi sağlıyor. 

Roborock Qrevo MaxV, segmentinde fark yaratacak özellikleriyle rakiplerinden kolaylıkla ayrılıyor. 7.000 Pa’lık HyperForce emiş gücü, kendi kendini temizleyebilen yapısı ve kullanım kolaylığıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Mobilyaların altlarında ya da ulaşılması zor köşelerde, FlexiArm Design yan fırçası ve ekstra kenar paspaslama sistemini bir araya getirerek tüm tozları ve kirleri ortadan kaldırıyor.

Bunların yanı sıra paspas yıkama özelliğinde 60°C sıcak su kullanarak inatçı leke ve kirleri etkili bir şekilde temizlemeyi hedefleyen Roborock Qrevo MaxV, paspasların durumu analiz ederek gerekli temizlik işlemlerini yapıyor. Lekelerin ve kirlerin gitmemesi halinde yeniden paspaslama özelliğini devreye sokarak alan temizlenene dek hem silme hem de süpürme işlemini sürdürüyor. Ek olarak Reactive AI Engel Tanıma teknolojisi ile donatılmış olan robot süpürge, evdeki nesneleri hızlıca algılayıp onlardan kaçınarak temizlik yapabiliyor. 

Roborock’un dikey akıllı süpürge modelleri Flexi Pro/Lite, zemindeki ıslak ya da kuru kirlerin ve lekelerin temizlenmesine yardımcı oluyor. Roborock Flexi serisi dikey elektrikli süpürgeler, 17.000 Pa’ya kadar yüksek emiş gücü sunarken RevoBrush 2.0 sayesinde de temiz suyla beraber kirleri ortadan kaldırıyor. 

roborock

FlatReach teknolojisi ile donatılmış dikey süpürgeler, kanepe veya yatak gibi mobilyaların altında gizli kalan kirlere kolayca ulaşmayı sağlıyor. Süpürgelerin fırçaları temizlik sonrasında bakterileri yok etmek için 60°C’ye kadar sıcaklıkta yıkanıp 55°C hava ile kurutularak bir sonraki temizlik için hazırda bekliyor. 

Bunlara ek olarak DirTect akıllı sensör teknolojisi, yıkama işlemi sonrasında rulo fırçanın hala kirli olduğunu tespit ederse fırçanın temizliğini tekrarlayarak kapsamlı bir temizlik deneyimi sunuyor. Flexi Pro, tam şarjla 50 dakikalık kullanım imkanı sunarken Flexi Lite ise 40 dakika kesintisiz kullanılabiliyor. 

Roborock ürünlerinin Türkiye fiyatı ne kadar?

Roborock’un amiral gemisi modeli S8 MaxV Ultra’nın başlangıç fiyatı 59.999 TL olarak açıklandı. Roborock Qrevo MaxV, 46.999 TL, Roborock Flexi Pro, 23.999 TL ve Flexi Lite modelini ise 19.999 TL’den başlayan fiyatlarla satın almak mümkün.

Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı segmentlere hitap eden birbirinden farklı akıllı temizlik robotları; MediaMarktVatanTeknosa gibi zincir teknoloji marketlerinin yanı sıra HepsiburadaTrendyolN11Pazarama gibi çevrimiçi alışveriş platformlarında tüketicilerin beğenisine sunulacak. 

Roborock akıllı robot süpürgeleriyle resmen Türkiye’de - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gmail Android uygulaması için yeni Hızlı Yanıt özelliği Honor X6b tanıtıldı, işte özellikleri Microsoft Türkiye’den yaşanan geniş çaplı arıza ile ilgili açıklama Google Drive arama sayfasına yeni arama özelliği eklendi Mercedes üretimde insansı robotları test ediyor Honor Play 60 Plus tanıtıldı, işte özellikleri

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır