Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nothing Phone (2a) için yeni yazılım güncellemesi dağıtımda

Ana Sayfa » Teknoloji » Nothing Phone (2a) için yeni yazılım güncellemesi dağıtımda
Nothing Phone (2a) için yeni yazılım güncellemesi dağıtımda

Nothing Phone (2a) bu ayın ilk günlerinde tanıtılmış ve kısa süre önce aralarında Türkiye’nin de bulunduğu pek çok ülkede satışa sunulmuştu. Kutusundan Nothing OS 2.5.3 ile çıkan telefon, Nothing OS 2.5.4 güncellemesini almaya başladı.

Güncelleme, ana ve ultra geniş açılı çekimler arasındaki tutarlılığı optimize ederken, akıllı telefonun kamerasının renk doğruluğunu ve doygunluğunu artırmayı vadediyor.

Buna ekk olarak, Nothing OS 2.5.4, Ultra XDR fotoğraflarını parlaklık ve ton açısından optimize ediyor ve Portre modunda bokeh efektine ince ayar yapıyor.

Nothing Phone (2a) güncellemeyle daha yüksek oyun performansına kavuşuyor

Nothing’den verilen bilgiye göre, güncelleme Phone (2a)’nın genel oyun performansını da yukarıya çekiyor. Şirket, PUBG’nin Hint versiyonu olan BGMI’ın performansının da güncellemeyle iyileşeceğinin altını çiziyor.

Güncellemeyi henüz almayan Phone (2a) kullanıcıları, telefonlarında Ayarlar > Sistem > Sistem Güncellemesi menüsü üzerinden güncellemenin cihazlarına gelip gelmediğini kontrol edebiliyor.

Nothing Phone (2a) için yeni yazılım güncellemesi dağıtımda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy Watch FE akıllı saat için doğrulama geldi OpenAI’dan ChatGPT için özel üniversite ve STK sürümleri Instagram algoritma güncellemesi ile orijinal içeriğe önem veriyor Google arama sonuçlarında sürekli kaydırma özelliğini kaldırıyor Apple Spotify şikayeti nedeniyle kesilen cezaya itiraz etti Apple, Siri’nin gelişmelerini gelecek yıla bırakmayacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır