Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Samsung Galaxy S24 FE mobil operatör tarafından doğrulandı

Ana Sayfa » Teknoloji » Samsung Galaxy S24 FE mobil operatör tarafından doğrulandı
Samsung Galaxy S24 FE mobil operatör tarafından doğrulandı

Samsung Galaxy S24 FE hakkındaki söylentiler uzun süredir etrafta dolaşıyor. Çıkan son haberlerde telefonun yılın sonlarında resmiyet kazanabileceği belirtilmişti. Samsung’dan telefon için bir doğrulama gelmese de, İngiliz mobil operatörü EE’nin veri tabanında Galaxy S24 FE’yi görmek mümkün oluyor.

EE’nin veri tabanında Galaxy S24 FE’nin model numarasının SM-721U olduğu bilgisi de doğrulanıyor. Ancak telefon hakkında başka bir bilgi verilmiyor. Ancak daha önce çıkan dedikodulara göre, Galaxy S24 FE’de 6.1 inç büyüklüğünde AMOLED ekran bulunuyor.

12 GB RAM ile geleceği söylenen telefon için 128 ve 256 GB olmak üzere iki depolama alanı seçeneğinin sunulacağı söyleniyor. Galaxy S24 FE’ye ihtiyaç duyduğu enerjiyi ise 4500 mAh kapasiteli pilin vereceği belirtiliyor.

Samsung Galaxy S24 FE sonbaharda resmiyet kazanabilir

Samsung Galaxy S23 FE, geçtiğimiz yılın ekim ayında tanıtılmıştı. Galaxy S24 FE’nin de benzer bir dönemde resmiyet kazanması muhtemel görünüyor. Önümüzdeki aylarda akıllı telefonla ilgili çok daha fazla detay duymak sürpriz olmayacaktır.

Samsung Galaxy S24 FE mobil operatör tarafından doğrulandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İBB WiFi’da Kota Sınırlaması Kalktı, İnternet Özgür Samsung Galaxy Ring vücut sıcaklığını ölçecek Samsung Galaxy Buds 3 kutu açma videosunda görüldü TECNO Camon 30 Pro 5G Türkiye’de satışa sunuldu Meta AI Instagram gelen kutusunda test ediliyor Google Pixel 8A daha hızlı ve parlak bir ekranla gelecek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır