Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çeşitli Galaxy AI özellikleri S22 ve S21 serilerine geliyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Çeşitli Galaxy AI özellikleri S22 ve S21 serilerine geliyor
Çeşitli Galaxy AI özellikleri S22 ve S21 serilerine geliyor

Samsung, Galaxy serisi amiral gemilerinin 2021 ve 2022 modelleri için de One UI 6.1 güncellemesini sunacağını onayladı. Bu güncelleme ile birlikte Galaxy AI özellikleri söz konusu cihazların sahibi olan kullanıcılara sunulacak. Yeni güncelleme, mayıs ayında başlayacak ve özellikle Güney Kore’de ilk olarak kullanıma sunulacak.

Ancak, 2021 model cihazlar için bir sınırlama getirildi: Bu cihazlar sadece iki AI özelliği alacak. Bunlar; Google tarafından sağlanan “Circle to Search” ve Samsung’un “Magic Rewrite” olarak adlandırdığı, mesajların stilini ve üslubunu Samsung Klavye üzerinden değiştirebilmenizi sağlayan bir özellik. Bu özellikler, kullanıcılara daha zengin bir içerik sunmayı amaçlıyor.

2022’de piyasaya sürülen cihazlar ise Galaxy S23 FE modelinde sunulan AI özelliklerinin tamamına sahip olacak. Ancak “Instant Slo-mo” özelliği bu güncellemeden hariç tutuldu. Bu özellik, videoları ekrana dokunarak yavaşlatmayı sağlıyor ve Samsung’un 2023 öncesi kullandığı Exynos ve Snapdragon işlemcileri için fazla ağır olduğu belirtiliyor.

Galaxy AI güncellemesinin geleceği daha fazla amiral gemisi Samsung akıllı telefon ve tableti

Samsung Kore topluluğunun bir moderatörü tarafından yapılan açıklamaya göre, One UI 6.1 ve Galaxy AI özellikleri alacak olan 2021 ve 2022 model amiral gemileri şunlar: Galaxy S21 serisi, Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3, Galaxy S22 serisi, Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Tab S8 serisi.

Güncellemenin yayınlanma tarihi ise mayıs ayının başları olarak belirlendi. Bu tarih özellikle Güney Kore için geçerli olup, güncellemenin bazı ülke pazarlarında bu ay içinde başlaması bekleniyor. Ancak kesin bilgiler için Samsung’un daha fazla detay açıklamasını beklemek gerekiyor.

Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde artırarak Samsung kullanıcılarının cihazlarından maksimum verim almasını sağlayacak. Özellikle yapay zeka özellikleri, günlük işlemleri daha akıcı ve etkili hale getirme potansiyeline sahip. Bu da Samsung’un teknoloji alanındaki yenilikçi yaklaşımını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Çeşitli Galaxy AI özellikleri S22 ve S21 serilerine geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Google Drive Android güncellemesi ile dosyaları bulma kolaylaşıyor OpenAI’a yeni yönetim kurulu üyesi: Eski NSA Başkanı Meta, Trump’ın Sosyal Medya Yaptırımlarını Kaldırdı Oppo Reno 12 ve 12 Pro’nun küresel versiyonları tanıtıldı OnePlus Nord 4 görselleri şık metal tasarımı gösteriyor Galaxy Tab A9+ için Android 14 ve One UI 6 yurt dışında çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır