Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Spotify kısa videoları daha fazla yerde gösterecek

Ana Sayfa » Teknoloji » Spotify kısa videoları daha fazla yerde gösterecek
Spotify kısa videoları daha fazla yerde gösterecek

Spotify yakında uygulamasında daha fazla yerde kısa süreli video klipler getirebilir. Music Ally sitesinin haberinde, oynatma listesi sayfalarında ortaya çıkan klipler görülüyor ve 30 saniyeden kısa videoların bulunduğu dikey bir akışta kaydırma yapılabiliyor.

Şirket klipleri geçtiğimiz yıl sanatçıların hayranlarıyla iletişim kurması ve şarkılarını tanıtması amacıyla kullanıma sunmuştu. Ancak ilk etapta sadece sanatçı profillerinde, albüm sayfalarında ve albüm geri sayım sayfalarında bu klipler görünmüştü. Ancak Music Ally’ın haberine göre; artık “Pop Drive” çalma listesinin en üstünde Sabrina Carpenter ve Benson Boone gibi sanatçıların kısa videolarına göz atmak mümkün oluyor.

Şirketi CEO’su Daniel Ek, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen finans raporu değerlendirme toplantısında bunun sinyalini vermişti. Ek, uygulamada müzik kliplerinin daha büyük bir şekilde görüneceğini dile getirmişti. Spotify’dan konuyla ilgili olarak detaylı bir açıklama gelmiş değil.

Spotify sanatçılara yeni şarkılarının tanıtımı için ekstra bir yol sunuyor

Şirket bir süredir sanatçıların şarkılarını tanıtmak ve hayranların bu şarkıları bulmasını sağlamak için kullanabileceği araçları geliştirmek için çalışıyor. TikTok’un Universal Music Group ile yeni çözülen çekişmesinin ortasında Spotify’da müzik videoların gösterilmesi ve Universal Music Group ile iş birliğini genişletmesi sanatçıların yeni çıkacak şarkılarının tanıtımlarını paylaşmasını mümkün kılmıştı.

Spotify kısa videoları daha fazla yerde gösterecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Amazon Prime Video Yakuza uyarlamasının yayın tarihini açıkladı Realme 13 Pro serisinin kamera özellikleri belli oldu Xiaomi 14 Ultra kamera kit hediyesiyle Türkiye’de ön satışta Google İsrail anlaşmasını protesto eden 28 çalışanını işten çıkardı X yanıtlarda bağlantı paylaşılmasını engellemek için çalışıyor CrowdStrike’ın hatalı güncellemesi dünya genelinde 8,5 milyon Windows cihazını etkiledi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır