Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

YouTube Premium kullanıcılarına “İleri Atlama” özelliğini sunuyor

Ana Sayfa » Teknoloji » YouTube Premium kullanıcılarına “İleri Atlama” özelliğini sunuyor
YouTube Premium kullanıcılarına “İleri Atlama” özelliğini sunuyor

YouTube, yapay zeka destekli “Jump Ahead” (İleri Atlama) özelliğini ABD’detüm Premium kullanıcılarına dağıtmaya başladı. Söz konusu özellik geçtiğimiz mart ayından bu yana test ediliyordu.

“İleri Atlama” kullanıcı verilerini ve yapay zekayı birleştirerek bir videonun en iyi bölümlerine atlamayı mümkün kılıyor. İlk etapta sadece ABD’deki belirli Premium kullanıcıları özelliği deneyimleyebiliyordu. Ancak artık tüm Premium üyeleri youtube.com/new adresi üzerinden bu özelliğe erişebiliyor. Ancak özelliğin ilk etapta sadece İngilizce videolarda ve ABD’de YouTube Android uygulamasında çalıştığını belirtmekte fayda var.

YouTube 1 Haziran sonrası özelliği tüm dünyada Premium abonelerine açabilir

YouTube yeni özelliğinin sadece 1 Haziran’a kadar denenebileceğini belirtti. Bu tarihin ardından platform özelliği küresel ölçekte tüm Premium kullanıcılarına açabilir ya da deneme süresini biraz daha uzatabilir.

Denemeye kaydolduktan sonra uygun herhangi bir videoda ileri atlamak için ekrana iki defa dokunulduğunda “İleri Atlama” butona görülüyor. Bu butona tıklandığında kullanıcılar çoğu izleyicinin genellikle atladığı yere götürülüyor. YouTube henüz tüm videoların bu özelliği desteklemediğini belirtiyor.

B

YouTube Premium kullanıcılarına “İleri Atlama” özelliğini sunuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

iPhone 11 Hepsiburada’da, kısa süreliğine dikkat çeken bir fiyatla Google Pixel 8A, Pixel 7A’dan daha yüksek bir fiyatla çıkacak Twitch Prime Video Watch Party özelliğini sonlandırıyor Samsung İnternet’e gezinti çubuklarını sabit tutma özelliği geliyor Nothing Ear ve Ear (a) kulaklıkların görselleri sızdı HMD View özellikleri ve görselleri sızdırıldı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır