Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Galaxy AI Samsung’un 2022 model amiral gemilerine geliyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy AI Samsung’un 2022 model amiral gemilerine geliyor
Galaxy AI Samsung’un 2022 model amiral gemilerine geliyor

Samsung Galaxy S24 serisiyle birlikte duyurduğu Galaxy AI teknolojisini, bir süre önce 2023 model amiral gemilerine getirmişti. Böylelikle yapay zeka özellikleri 100 milyon kullanıcıya ulaşmıştı. Samsung şimdi de 2022 model amiral gemisi cihazlarında yapay zeka özelliklerini sunacağını resmen duyurdu.

Bu cihazlar şu şekilde sıralanıyor: Galaxy S22, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra, Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra.

One UI 6.1 güncellemesinin bir parçası olarak sunulacak olan Galaxy AI’ın getirdikleri yetenekler ise şunlar olacak: Circle to Search, Sohbet Yardımı, Tercüman, Canlı Çeviri, Not Yardımı, Transkript Yardımı, Tarama Yardımı, Üretken Düzenleme, Düzenleme Önerisi ve Yapay Zeka Tarafından Oluşturulan Duvar Kağıdı.

Samsung’dan verilen bilgiye göre, Galaxy AI’ın 2022 model amiral gemilerine dağıtımı mayıs ayının ilk günleri itibarıyla başlayacak. Galaxy AI’ın kullanımı 2025’in sonuna kadar ücretsiz olacak. Hangi özelliklerin ücret karşılığında sunulacağı ve ücretin ne olacağı da belirsizliğini koruyor.

Galaxy AI 2021 model amiral gemilerine sınırlı ölçekte eklenebilir

S

Birkaç gün önce Samsung’un Güney Kore’deki Topluluk Forumları’nda bir moderatör tarafından yapılan paylaşımda, Galaxy AI’ın 2022’nin model Samsung amiral gemilerine ekleneceği belirtilmişti. Yeni açıklama da bu paylaşımı doğruluyor. Aynı paylaşımda 2021 model Samsung amiral gemilerinin de sınırlı ölçekte de olsa yapay zeka özelliklerine kavuşacağı ifade edilmişti. Galaxy S21, Z Fold 3 ve Z Flip 3 modellerinin Circle to Search ve Magic Rewrite gibi özellikleri alabileceği söyleniyor. Ancak Samsung’dan henüz bu konuda bir doğrulama gelmiş değil.

Galaxy AI Samsung’un 2022 model amiral gemilerine geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Honor Magic Vs3 Snapdragon 8 Gen 2 ile testten geçti Microsoft Build öncesinde yapay zeka duyuruları yapacak Galaxy Z Flip 6’nın tüm resmi özellikleri ortaya çıktı Hafızanızı Güçlendirmeye Yarayacak Besinler Motorola Moto E14 5000 mAh pille gelecek Apple OpenAI iş birliğiyle ChatGPT’yi Siri’ye getiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır