Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Realme GT Neo 6 SE için işlemci doğrulaması geldi

Ana Sayfa » Teknoloji » Realme GT Neo 6 SE için işlemci doğrulaması geldi
Realme GT Neo 6 SE için işlemci doğrulaması geldi

Realme GT Neo 6 SE modelinin yakında kullanıcılarla buluşacağını açıklarken, telefonun işlemcisini de şimdiden duyurdu. GT Neo 6 SE, önümüzdeki hafta resmiyet kazanacak olan Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3 ile gelecek. OnePlus Ace 3V‘nin de bu işlemciyi taşıyacağı şimdiden biliniyor.

Realme’den verilen bilgiye göre, bu yeni çip de Snapdragon 8 Gen 3 ile aynı performansı sunacak. 4 nm süreciyle üretilen bu iki işlemci, aynı mimariyi paylaşıyor.

Realme’nin ipucu, yeni çip setinin 1+3+2+2 şeklinde kafa karıştırıcı bir çekirdek konfigürasyonuna sahip olacağının sinyalini veriyor. Ancak OnePlus Ace 3V’nin Geekbench testi, bu yapılandırmayı 1+4+3 şeklinde gösteriyordu. Burada ana çekirdeğin frekans hızı da 2.8 GHz olarak verilmişti.

realme gt neo 6 se

Realme GT Neo 6 SE modelinin varlığını ilk kez doğrulamış oldu

Realme böylelikle Neo 6 SE modelinin varlığını da ilk kez doğrulamış oldu. Akıllı telefonla ilgili söylentiler uzun süredir etrafta dolaşıyordu. Bu söylentilerin sonuncusunda Neo 6 SE’nin LPTO OLED ekranla geleceği yönündeydi. Neo 5 SE’de standart OLED ekranın bulunduğunu düşününce bunun ileriye doğru bir adım olduğu söylenebilir.

Realme GT Neo 6 SE için işlemci doğrulaması geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

ChatGPT mağazası ücretsiz kullanıcılara yeni özellikler sunuyor Anker 321 A1112 Power Bank geri çağırılıyor Solos AirGo Vision: GPT-4o destekli akıllı gözlük Apple M2 Ultra çipi ile yapay zekâya yoğunlaşacak iPad İçin DaVinci Resolve paneli çıktı OpenAI, GPT-4 model eğitimi için YouTube verisinden faydalanmış

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır