Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Huawei Pura 70 ile P serisini sürdürecek

Ana Sayfa » Teknoloji » Huawei Pura 70 ile P serisini sürdürecek
Huawei Pura 70 ile P serisini sürdürecek

Huawei bir süredir konuşulan P70 için pazarlama kampanyasını resmen başlattı. Şirket sızıntıların gösterdiği üçgen şeklindeki kamera modülünü doğrularken, önemli bir değişimi de duyurdu. Şirket P serisinde yola Pura adıyla devam edecek ve bu değişim Huawei Pura 70 ile başlayacak.

Konuyla ilgili açıklama Huawei Tüketici İş Birimi CEO’su Richard Yu tarafından yapıldı. Pura adını duyuran Yu, yeni dönemde serinin tasarıma, üst sınıf teknolojiye ve modaya odaklanacağını belirtti.

Yeni ismin temelinde İngilizcede “Saf” anlamına gelen “Pure” kelimesi yer alıyor. Huawei’den paylaşılan videoda “saflık” kavramının da önemli odak noktalarından biri olacağı anlaşılıyor.

Huawei Pura 70 serisinde beş noktaya odaklanıyor

Videoda yeni Pura 70 serisinin beş temel dayanağı vurgulanıyor. Bu dayanaklar tutku, saflık, tarz, yaratıcılık ve klasik olarak sıralanıyor. Buna ek olarak, üçgen şeklindeki kamera modülünden de bahsediliyor. Pura 70 serisinin detayları şu an için tam olarak bilinmese de, önümüzdeki dönemde yeni paylaşımların gelmesi bekleniyor.

Huawei Pura 70 ile P serisini sürdürecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Oppo Reno 12 ve Reno 12 Pro küresel tanıtım tarihi belli oldu Galaxy S21 FE Camera Assistant desteğini kazandı Google Pixel 8A’nın tüm renkleri sızdı, yeşil renk dikkat çekici Tinder randevu bilgilerini paylaşmayı kolaylaştırıyor Samsung Galaxy S24 kamerasını yeni güncellemesiyle iyileştiriyor Nothing Ear ve Ear (a) tanıtıldı, işte özellikleri

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır