Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Microsoft Teams iPhone uygulamasına yeni özellik geliyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Microsoft Teams iPhone uygulamasına yeni özellik geliyor
Microsoft Teams iPhone uygulamasına yeni özellik geliyor

iPhone sahibi olan Microsoft Teams kullanıcıları yakında yeni bir özelliğe kavuşacak. Microsoft tarafından hazırlanan geliştirme yol haritasına göre, telsiz özelliği mayıs ayı itibarıyla iPhone uygulamasına eklenecek.

Böylelikle bir yandan telefonda başka bir uygulamayı çalıştırırken bir taraftan da Teams üzerinden güvenli şekilde iletişim kurmak mümkün olacak. Telsiz özelliğine iPhone’un kilit ekranı üzerinden de erişilebilecek. Kısacası ekranda Teams uygulamasının çalışıyor olması gerekmeyecek.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu özelliğin mayıs ayında kullanıma sunulması planlanıyor. Ancak işlerin her zaman hedeflenen şekilde gitmemesi nedeniyle takvimlerde zaman zaman sarkmalar yaşanabiliyor.

Microsoft Teams için başka yenilikler de yolda

Teams kullanıcılarını önümüzdeki dönemde bekleyen yenilikler iPhone uygulamasına telsiz özelliğinin eklenmesiyle sınırlı kalmıyor. Teams kullanıcıları yakında kişisel ve iş hesapları arasında rahatlıkla geçiş yapabilecek. Microsoft bu özellik için de hazırlıklarına devam ediyor.

Microsoft Teams iPhone uygulamasına yeni özellik geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung One UI 6.1.1 video AI özelliğiyle gelebilir İBB WiFi’da Kota Sınırlaması Kalktı, İnternet Özgür Roborock akıllı robot süpürgeleriyle resmen Türkiye’de Yeni nesil yapay zekâ işlemcileri iPhone 16 Pro Max beklenenden daha büyük olacak Android telefonlar için yeni Google Play özelliği yolda

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır