Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Soda PDF Standard 14 – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Ana Sayfa » ÜCRETSİZ » Soda PDF Standard 14 – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans
Soda PDF Standard 14 – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Anlaşılır bir kullanıcı ortamında PDF belgelerinin içeriğiyle çalışmak için zengin işlev yelpazesinin keyfini çıkarın. Soda PDF 14 Desktop tam sürümünü 1 yıllık lisansla ÜCRETSİZ edinin!

Kullanışlı SodaPDF Standard yazılımını kullanın ve PDF belgelerinizi Windows PC’nizde ücretsiz olarak düzenleyin, görüntüleyin, birleştirin, dönüştürün, sıkıştırın, imzalayın ve güvenli hale getirin.

Dosyaları parola ile koruyarak ve belirli izinler belirleyerek, PDF belgelerini diğer dosya türlerine aktararak veya verilerinizi arşivleyerek bilgilerinizi güvence altına alın. Yorumlar, bağlantılar ve şekiller ekleyin, metin ve paragrafları vurgulayın, belgelere fotoğraf ekleyin, PDF dosyasının yazı tipini veya düzenini değiştirin. SodaPDF’yi tam ekran açın ve e-kitap okuyun.

Kullanışlı toplu iş aracı SodaPDF Standard ile birden fazla dosyayı hızla dönüştürün. Program, metni yeniden girmekten kaçınmanıza, taranan belgeleri veya resimleri düzenlenebilir PDF dosyalarına dönüştürmenize olanak tanır. PDF dosyalarını Word, Excel ve Powerpoint gibi Microsoft Office formatlarına kolayca dışa aktarın.

Soda PDF, adından da anlaşılacağı gibi, PDF dosyalarıyla başa çıkmanıza yardımcı olan bir yazılımdır! Soda PDF ile kolayca düzenleyebilir, dönüştürebilir, oluşturabilir, PDF / A PDF dosyalarına dönüştürebilir, sayfalar ve resimler gibi öğeler ekleyebilir veya kaldırabilir, formları doldurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz!

Soda PDF 14 Standard Tam Sürüm Lisans

Aşağıda verilen promosyon bağlantı sayfasını ziyaret edin. Adınızı, soyadınızı, cinsiyetinizi ve mail adresinizi girin. Soda PDF Pro’nun kilidini açmak için gerekli tüm verileri içeren yeni bir e-posta alacaksınız.

Soda PDF 14 Standard Promosyon Sayfası

Soda PDF Standard Lisans Özellikleri

  • Bir kişisel bilgisayar için bir yıllık lisans.
  • Daha yeni sürümlere güncellemeler sağlanmamaktadır.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Sadece evde kullanım.

Post Views: 2.936

Soda PDF Standard 14 – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Wear OS 5 akıllı saatlerde pil performansını üçe katlayacak En İyi Alışveriş Sitesi 10 Yerli ve Yabancı Siteler [2024] MediaMarkt Türkiye 2024 yatırım ve strateji planlarını duyurdu iPad Air 12.9 için yeni ekran iddiası Apple Vision Pro bu yıl içinde Çin’de satışa sunulacak iTop PDF Pro – Ücretsiz VIP Hesap 2024

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır