Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tecno Pova 6 Neo Google Play Console’da görüldü

Ana Sayfa » Teknoloji » Tecno Pova 6 Neo Google Play Console’da görüldü
Tecno Pova 6 Neo Google Play Console’da görüldü

Tecno Pova 6 Neo adını taşıyan yeni bir akıllı telefonu tanıtmaya hazırlanıyor. Akıllı telefonun Google Play Console’a girmesi de resmi duyurunun yakın olduğunu gösteriyor. Google Play Console kaydında telefonun teknik özelliklerini bir resim eşliğinde görmek mümkün oluyor. Burada ön kamera delikli düz ekran dışında bir detay dikkat çekmiyor.

Google Play Console kaydında telefon “Tecno LI6” model numarasıyla boy gösteriyor. MT6789/CD işlemciyle gelen telefon, kutusundan Android 14 işletim sistemiyle çıkıyor.

Bahsi geçen MediaTek işlemcinin Helio G99’un farklı bir versiyonu olduğu belirtiliyor. Bu noktada Helio G99’un sadece LTE destekli bir işlemci olcuğunu hatırlatmakta fayda var. Full HD+ ekran çözünürlüğü ve 8 GB RAM de Google Play Console’un gösterdikleri arasında yer alıyor.

tecno pova 6 neo

Tecno Pova 6 Neo dışında Pova 6 modelini de tanıtacak

Pova 6 Neo ile birlikte standart Pova 6 modeli de kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu model de Google Play Console’a giriş yapmış durumda. Söz konusu modelin de Helio G99 işlemci taşıyacak olması, Pova 6 ve Pova 6 Neo’yu birbirinden neyin ayıracağını merak ettiriyor. Pova 6 Pro modeli MWC 2024 kapsamında tanıtılmıştı.

Tecno Pova 6 Neo Google Play Console’da görüldü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Redmi 13 5G tanıtıldı, işte özellikleri Kakaolu Parfe Tarifi –  Kolay Yemek Tarifleri iPad Pil Sağlığı konusunda daha fazla seçeneğe kavuştu Adobe’ye abonelik iptal zorlukları nedeniyle dava açıldı Apple iPad 10. nesil fiyatında indirime gitti, 9. nesil satışını bıraktı Fortnite ve Epic Games Store AB için Apple’a sunuldu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır