Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tinder randevu bilgilerini paylaşmayı kolaylaştırıyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Tinder randevu bilgilerini paylaşmayı kolaylaştırıyor
Tinder randevu bilgilerini paylaşmayı kolaylaştırıyor

Tinder, hem kullanıcıların randevu heyecanını sevdikleriyle paylaşmalarına yardımcı olan hem de bir güvenlik aracı işlevi gören yeni bir özelliği duyurdu. Randevumu Paylaş özelliği, kullanıcıların planlanan randevuyla ilgili ayrıntıları tek bir bağlantıyla paylaşmasını mümkün kılıyor.

Paylaşılan bağlantıda randevunun yeri, tarihi ve saati yer alıyor. Buna ek olarak, buluşulacak kişinin fotoğrafı ve sosyal medya profillerine giden bağlantılar da bu adreste yer alıyor. Bağlantının paylaşıldığı kişinin en güncel bilgilere sahip olması için randevu planları da düzenlenebiliyor. Randevular uygulamada 30 gün öncesine kadar oluşturulabiliyor. Çok sayıda kişiyle eşleşen kullanıcılar, her randevuları için bu tarz bağlantılar oluşturabiliyor.

Tinder Randevumu Paylaş özelliğini hangi ülkelerde kullanıma sunacak?

Tinder’dan verilen bilgiye göre, 30 yaşın altındaki kullanıcıların yüzde 51’i randevu ayrıntılarını arkadaşlarıyla paylaşıyor. Yüzde 19’luk bir grup ise anneleriyle randevu bilgilerini paylaşıyor. Güvenlik amacıyla bu tarz uygulamalarda tanışılan kişilerle buluşmadan önce zaman ve makan bilgisini paylaşmak her zaman iyi bir fikirdir. Randevumu Paylaş ile bu iş biraz daha basitleşiyor. Tinder’ın sahibi Match.com, 2020 yılında, işler yolunda gitmediğinde kullanıcıların acil durumda iletişime geçilecek kişilere randevularıyla ilgili ayrıntıları göndermelerine olanak tanıyan bir randevu check-in özelliğini kullanıma sunmuştu.

Tinder, Randevumu Paylaş özelliğini önümüzdeki aylarda şu ülkelerde kullanıma sunacak: ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, Singapur, Hindistan, İrlanda, Almanya, Fransa, İspanya, Japonya, Brezilya, İsviçre, Meksika, Hollanda, İtalya, Kore, Vietnam ve Tayland.

Tinder randevu bilgilerini paylaşmayı kolaylaştırıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

iOS 18 Uzamsal Video kaydını üçüncü taraf uygulamalara getiriyor Chrome Enterprise Premium ile ücretli gezinti deneyimi WonderFox Document Manager – Ücretsiz Lisans Key Türkiye Fiber İnternet Altyapısında Avrupa’da İkinci Threads Türkiye’de erişime kapanıyor Nothing Ear ve Ear (a) kablosuz kulaklıklar 18 Nisan’da tanıtılacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır