Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Top Data Protector PRO – Ücretsiz Lisans Key

Ana Sayfa » ÜCRETSİZ » Top Data Protector PRO – Ücretsiz Lisans Key
Top Data Protector PRO – Ücretsiz Lisans Key

Top Data Protector programı için ücretsiz lisans key anahtarı alın. Windows PC için kullanımı kolay bir klasör kilididir. Her formattaki fotoğraflarınız, videolarınız, belgeleriniz ve verilerinize kimsenin izinsiz ulaşmaması için sağlam koruma sağlar.

Top Data Protector PRO Lisans Key

Top Data Protector PRO v3.1 sürümünde kullanabileceğiniz pro key lisans anahtarı aşağıda verilmiştir.

CE259-F842B-E99F9-492B3

Top Data Protector %79 İndirimli Alın!

Top Data Protector PRO ile Özel Verileriniz İçin Tam Koruma Sağlayın.

Top Data Protector Özellikleri

Top Data Protector: Gizliliğinizi Korumak için güçlü klasör kilidi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Klasörlerinizi ve Dosyalarınızı Korumak için Top Data Protector’u Şimdi İndirin;

Top Data Protector indir

Dijital gizliliğinizi korumak için dosya ve klasörleri gizleyin

Sevdiklerinizle veya diğer hassas kayıtlarınızla olan özel belgeleriniz, fotoğraflarınız ve videolarınız istediğiniz gibi görüntülenmeyecek veya erişilmeyecektir. Bilgisayarınızdaki fotoğraflar, videolar, çalışma belgeleri veya diğer dosyalar, onları iyi korumazsanız, başkaları tarafından kolayca görülebilir veya kötüye kullanılabilir. İster kişisel veri, ister müşteri verisi olsun, sızdırılması çok ciddi sonuçlara ve ekonomik kayıplara neden olabilir. Bu nedenle, klasörleri ve verileri parola ile korumak son derece gereklidir. Top Data Protector, klasörleri gizleyerek ve kilitleyerek tüm özel verilerinizi ve dosyalarınızı parola ile koruyabilir. Her tür dosyayı yazılım arayüzüne sürükleyip bırakmanız yeterlidir, orijinal konumlarından görünmez hale gelirler. Kilitli dosyalara yalnızca, belirlediğiniz ana parola kullanılarak Top Data Protector aracılığıyla erişilebilir.

Verileri güvende ve sağlam tutun

Tüm değerli proje dosyalarınız, yaratıcı çalışmalarınız ve müşteri verileriniz vb. güvende olacaktır. Artık veri kaybı veya kötü niyetli olarak değiştirilme endişesi yok. Bir bilgisayarı iş arkadaşlarınızla, aile üyelerinizle veya diğer kullanıcılarla paylaşıyorsanız, özel dosyalarınızın taşınması, değiştirilmesi ve hatta silinmesi riski vardır. Veri kaybının bazen milyonlarca dolar değerinde ciddi sonuçlara yol açabileceğini söylemeye gerek yok. Top Data Protector, klasörlerinizi ve dosyalarınızı kolay ve akıllı bir şekilde parolayla korumaya yardımcı olur. Resimler, videolar veya belge dosyaları gibi seçilen dosyaların tümüne kendiniz dışında erişilemez. PC’nizdeki dosyaları yazılım arayüzüne sürükleyip bırakarak, güvenlik kutusundaki klasörleri ve tüm formatları veya dosyaları parola ile koruyabilirsiniz.

Top Data Protector 3 Gizlenen ve Korunan Dosyalar

Fidye yazılımı saldırısını durdur

Erişimi güçlü bir şekilde azaltarak fidye yazılımlarının veya diğer kötü amaçlı yazılımların verilerinizi ele geçirmesini önlemek için basit bir çözüm.

Fidye yazılımı saldırıları, kurumsal güvenlik duvarları tarafından korunmayan uzak kullanıcıların sayısının artması nedeniyle son yıllarda daha tehlikeli hale geldi. Virüs bulaştıktan sonra, bilgisayarınızdaki dosyalar ve önemli veriler kilitlenir ve kurtarılması pek olası değildir. Tüm müşteri verilerinizin, iş atamalarınızın ve diğer kritik dosyalarınızın hepsinin şifrelendiğini ve sizden çılgın miktarda fidye istendiğini hayal edin. Neyse ki, Top Data Protector ile dosya ve klasörleri kilitleyerek bu tür senaryoları önleyebilirsiniz. Fidye yazılımı bilgisayarınıza indirildiğinde bile, sağlam güvenlikle Top Data Protector tarafından parola korumalı olan dosyalarınızın hiçbirini etkileyemez.

Dosya silme ve değiştirmeyi engelle

Kilit seçeneğini uygun şekilde ayarladıktan sonra, önemli dosyaların paylaşılan bir bilgisayar kullanıcısı veya kendiniz tarafından silinmesini veya değiştirilmesini önleyin.

Esnek klasör kilidi seçenekleri

Diğer kullanıcıların iş birliği veya uzaktan destek için bilgisayarlarınıza erişeceği belirli durumlar vardır. Top Data Protector, erişimleri yönetmeniz için esnek klasör kilidi seçenekleri sunar. Verileri tamamen görünmez yapmak için yazılım içinde “Gizle” modunu etkinleştirmeniz yeterlidir. Ancak, yalnızca görüntülemeye izin vermek istiyorsanız, “Yazma Erişimini Reddet” seçeneğinin etkinleştirilmesi verilerin kopyalanmasını, değiştirilmesini veya silinmesini engelleyebilir. Kimsenin dosyayı kontrol etmesini istemiyorsanız, verilerin açılmasını, okunmasını veya kopyalanmasını önlemek için “Okuma Erişimini Reddet” seçeneğini değiştirebilirsiniz. Top Data Protector ile verileri her zaman istediğiniz şekilde koruyabilirsiniz.

Top Data Protector Ayarları
Genel, parola, güncelleme ayarları

Top Data Protector indir

Top Data Protector PRO Özellikleri

  • Maksimum korunan dosya sayısı: Sınırsız
  • Korunan dosyaların maksimum boyutu: Sınırsız
  • Daha yüksek güvenlik seviyesi
  • Klasör koruması
  • Özel verileri gizle

Top Data Protector Program Bilgileri

Top Data Protector, Sözleşmelerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı, kayıtlarınızı, sertifikalarınızı ve daha hassas verilerinizi yetkisiz erişime karşı korumak için aşağıdaki görselde görüldüğü gibi hesabınızda oturum açın: Hesabınıza ulaşamazsanız ve şifre sorunu yaşarsanız şifrenizi mi unuttunuz? butonuna tıklamanız yeterlidir.

Top Data Protector Oturum Açma

Top Data Protector Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Top Data Protector Nedir?

Top Data Protector, net bir arayüze ve basit çalışma adımlarına sahip kullanımı kolay bir klasör kilidi yazılımıdır. Klasörlerinizin ve dosyalarınızın zaman kazandıran bir şekilde görülmesini, okunmasını veya değiştirilmesini parolayla korumak için tasarlanmıştır. Önemli veri dosyalarının ve klasörlerinin kilitlenmesi, kullanıcı veri gizliliğini meraklı insanlardan koruyabilir ve veri kaybı risklerini azaltabilirsiniz.

Top Data Protector ile dosya ve klasörleri parolayla koruma nasıl yapılır?

Kurulumdan sonra, Top Data Protector’a giriş yapmak için bir ana parola ayarlamanız istenecektir. Ardından, sisteminizdeki tüm dosya ve klasörlerde gezinebilir ve korumak istediğiniz dosya ve klasörleri kolayca sürükleyip bırakabilir veya bu yazılıma veri eklemek için “Ekle” düğmesine tıklayabilirsiniz

Klasör kilidi seçenekleri nelerdir?

Klasörleri istediğiniz gibi parolayla korumak için farklı klasör kilidi seçenekleri veya erişim düzeyleri ayarlayabilirsiniz. En İyi Veri Koruyucusu, farklı erişim hakları düzeylerini yönetmeniz için birden çok klasör kilidi seçeneği sağlar. Görünür olan ancak değiştiremeyen veya silemeyen veya tüm sistemden gizlenen öğeleri ayarlayabilirsiniz.

Top Data Protector ile uyumlu dosya türleri nelerdir?

Belgeler, resimler, videolar vb. dosya türlerini destekler.

Veriler silinmeye karşı nasıl korunur?

Korumak istediğiniz dosyayı seçin ve Top Data Protector’a ekleyin. Ana arayüzde “Ayarlar” ı açın ve dosyanızın silinmeye hazır olduğundan emin olmak için “Yazma Erişimini Reddet” i tercih edin.

Dosya ve klasörler nasıl gizlenir?

Koruyacağınız dosyayı seçin ve Top Data Protector’a ekleyin. “Ayarlar“ı açın ve “Explorer’dan veya diğer programlardan gizle” yi seçin, dosyanız orijinal konumundan kaybolacaktır.

Top Data Protector sistemim ile uyumlu mu?

Top Data Protector, windows işletim sisteminin tüm varyantlarını destekler, Windows 11/10/8/7, Windows XP ve Vista’da çalıştırabilirsiniz.

Post Views: 1.678

Top Data Protector PRO – Ücretsiz Lisans Key - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Chromebook Plus dizüstü bilgisayarlara Google Gemini geliyor 2024’te 45W Şarjlı Samsung Galaxy Telefonları Daha iyi yorumlama ve gerçekçi görüntüler Huawei yeni küresel tanıtım etkinliğinin tarihini açıkladı Chrome Güvenli Tarama: Gizliliği Ön Plana Çıkarıyor Apple iPhone 17 Pro Serisinde 2nm Çip Kullanacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır