Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Galaxy Z Fold 6 pil kapasitesi ve şarj hızı sızdırıldı

Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy Z Fold 6 pil kapasitesi ve şarj hızı sızdırıldı
Galaxy Z Fold 6 pil kapasitesi ve şarj hızı sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 6 hakkındaki haber ve söylentiler son zamanlarda iyiden iyiye artmış durumda. Bu söylentilerin fazlalığı, çeşitli kafa karışıklıklarına da neden oluyor. Şirketin iki Z Fold 6 modeli tanıtmasına kesin gözüyle bakılsa da, ikinci modelin Z Fold 6 Ultra mı yoksa Z Fold 6 FE mi olacağı belirsizliğini koruyor. En yeni sızıntı ise daha teknik bir konuya işaret ediyor.

Ünlü duyumcu Ice Universe tarafından yapılan paylaşımda akıllı telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi 4400 mAh kapasiteli pilin vereceği belirtiliyor. Telefonun 25W kablolu şarj desteğine sahip olacağı söyleniyor. Ice Universe, bunların kesinleşmiş değerler olduğunun da altını çiziyor.

Samsung’un geçtiğimiz yıl tanıttığı Galaxy Z Fold 5’te de 25W şarj destekli 4400 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Bu da Samsung’un bazı kullanıcıların merakla beklediği pil ve şarj iyileştirmelerini yapmayacağını gösteriyor.

Katlanabilir telefonlara daha büyük piller yerleştirmek mümkün. Kısa süre önce tanıtılan Vivo X100 Pro’da 100W şarj destekli 5700 mAh pil bulunuyor. Ancak Samsung’un mevcut durumu korumayı tercih ettiği anlaşılıyor.

Galaxy Z Fold 6 temmuz ayında tanıtılacak

Z Fold 6, çok büyük ihtimalle temmuz ayında tanıtılacak. Katlanabilir telefonlarla birlikte, yeni akıllı saatlerin de gözler önüne çıkmasının beklendiği etkinliğin Paris’te düzenleneceği konuşuluyor.

Galaxy Z Fold 6 pil kapasitesi ve şarj hızı sızdırıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

OnePlus Open 2, 2025’in ilk çeyreğinde tanıtılacak Poco F6 ön inceleme ve ilk yorumlar Warren Buffett Apple hisselerinin yüzde 13’ünü sattı Meta Avrupa Birliği tarafından DMA cezasına çarptırılabilir OnePlus Ace 3V tanıtıldı, işte özellikleri YouTube gerçekçi yapay zeka videoları için yeni kurallar belirledi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır