Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Infinix GT 20 Pro veri tabanlarında boy göstermeye devam ediyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Infinix GT 20 Pro veri tabanlarında boy göstermeye devam ediyor
Infinix GT 20 Pro veri tabanlarında boy göstermeye devam ediyor

Infinix GT 20 Pro, kısa bir süre önce Geekbench’in benchmark testinden geçmiş ve bu test telefonun MediaTek Dimensity 8200 işlemciyle geleceğini göstermişti. Akıllı telefon, iki veri tabanında daha yerini aldı.

GT 20 Pro, X6871 model numarasıyla Google Play Console’a ve Tayland’ın sertifika kurulu NBTC’nin veri tabanında yerini aldı. Bu veri tabanları da telefonun 4 nm bir MediaTek işlemciyle geleceğini doğruluyor.

GT 20 Pro, daha önce ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) tarafından da onaylanmıştı. Bu kayıt telefonun 45W şarj desteği ve 5000 mAh pille geleceğini göstermişti. Yeni kayıtlar sayesinde GT 20 Pro’nun daha fazla özelliğini görmek de mümkün oluyor.

infinix gt 20 pro

Infinix GT 20 Pro kutusundan Android 14 ile çıkacak

GT 20 Pro kutusundan Android 14 yüklü olarak çıkacak. Dimensity 8200’e 12 GB RAM’in eşlik edeceği telefon, Full HD+ çözünürlüklü bir ekranla gelecek. GT 20 Pro’nun uygun fiyatlı oyun telefonu olarak lanse edilen GT 10 Pro’nun takipçisi olacağını belirtmekte fayda var.

Infinix GT 20 Pro veri tabanlarında boy göstermeye devam ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Meta Threads için mesaj özelliğini test etmeye başladı Infinix GT 20 Pro veri tabanlarında boy göstermeye devam ediyor Samsung Galaxy Ring vücut sıcaklığını ölçecek iPhone 17 daha küçük bir Dynamic Island ile gelebilir Adobe Frame.io V4, yaratıcı iş akışlarını yeniden tanımlıyor Microsoft Windows ve Surface ekiplerini aynı lidere bağlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır