Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iTop Data Recovery Pro 4.3 Key – Ücretsiz Lisans 2024

Ana Sayfa » ÜCRETSİZ » iTop Data Recovery Pro 4.3 Key – Ücretsiz Lisans 2024
iTop Data Recovery Pro 4.3 Key – Ücretsiz Lisans 2024

IObit iTop Data Recovery Pro için ücretsiz lisans key anahtarı alabilirsiniz. Windows bilgisayar kullanıcıları için veri kurtarma programı, yanlışlıkla silinmiş olsalar bile tüm dosyalarınızı kurtarmanıza yardımcı olacaktır.

iTop Data Recovery Pro hızlı veri kurtarma yazılımı, güçlü tarama teknolojisi, silinen verileri dakikalar içinde hızlı bir şekilde algılamanıza ve kurtarmanıza olanak tanır. Ayrıca araç, özel ihtiyaçlarınıza göre tarama seçenekleri sunarak tam sistem taraması yapmadan dosyaları seçerek geri yüklemenize olanak tanır.

iTop Data Recovery Pro Key

Aşağıda iTop Data Recovery Pro 4.3 sürümü için verilen herhangi bir lisans key anahtarını kopyalayın ve programı açıp sağ üstteki “Seçenekler” butonuna tıklayın. Key’i etkinleştirdikten sonra tüm pro avantajlarından faydalanabilirsiniz.

B3E59-CD3EC-C851D-B72B4

iTop Data Recovery Pro Özellikleri

iTop Data Recovery Pro kurtarma işlemini başlatmadan önce depolama aygıtını işaretleyin ve gerekli dosya türlerini seçin. Uygulama, silinen fotoğrafları, videoları ve müzik dosyalarının yanı sıra belgeleri, arşivleri ve diğer dosya türlerini kurtarabilir.

Bilgisayarınızda iTop Data Recovery Pro key kullanarak, sabit sürücülerden kameralar için bellek kartlarına, USB sürücülere ve diğer birçok dijital depolama aygıtına kadar hemen hemen tüm ortam türlerinden verileri geri alabilirsiniz. Windows işletim sistemine yönelik bu program ile SSD veya sabit sürücünüz arızalansa bile önemli dosyalar kolayca geri döndürülür.

 • Veri kurtarma süreciniz üzerinde pro lisans key girerek tam kontrole sahip olacaksınız.
 • 1000’den fazla formattaki dosyaları, kayıp belgeleri, fotoğrafları, videoları ve sesleri kurtarın.
 • HDD, SSD ve USB sürücüler gibi çoğu harici cihazdan hızlıca veri kurtarma desteği.
 • Akıllı telefonlarda FAT32, NTFS, HDD, SSD, USB, SD kartı ve daha fazlasını destekleyin.
 • Kurtarılabilir dosyaları önizleme yeteneği.
 • Kayıp bilgilerin hızlı taranması ve kurtarılması.
 • %95 oranında veri kurtarma imkanı sağlar.
 • Kurtarmadan önce PDF’leri ve diğer dosyaları önizleyin. 🆕
 • Geri Dönüşüm Kutusu için daha derin tarama. 🆕
 • Daha doğru tarama sonuçları için yeni filtre. 🆕
 • Derin Taramada APE ses dosyalarını destekler. 🆕

Kurtarma işlemi yerel cihazınızda çevrimdışı çalışır. Bu nedenle, gizli bilgileriniz için daha güvenli tarama gerçekleştirirsiniz.

iTop Data Recovery indir

iTop Data Recovery Pro Özellikleri

Ultra Hızlı Tarama ve Veri Kurtarma Yazılımı

PC için bu hızlı veri kurtarma aracı, benzersiz iTop kurtarma algoritması sayesinde tarama ve veri kurtarma sürecini hızlandırır. Verileri geri almak için uzun süre beklemenize gerek yok. Just Minutes’ta, silinen dosyaları beklediğiniz gibi mükemmel bir şekilde geri alabilirsiniz. Ayrıca, Tarama seçenekleri farklı ihtiyaçlar için çeşitlilik gösterir. Kayıp verilerinizi Konum ve Dosya Türüne göre hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Kayıp Verileri Şimdi Alın

Herhangi Bir Veri Kaybı Durumunda Verinizi Kurtarın

Veri kaybı birçok nedenden kaynaklanabilir ve zararlar büyük ölçüde farklılık gösterebilir. Bir sabit disk çökmesi, sabit disk biçimlendirmesi, bir bilgisayar virüsü ve kötü amaçlı yazılımla karşılaşmış olabilirsiniz veya proje belgelerinizi, fotoğraflarınızı veya videolarınızı yanlışlıkla silmiş olabilirsiniz, iTop Data Recovery acil veri kaybı sorunlarını anında ve güvenli bir şekilde halledecek kadar güçlüdür.

iTop Data Recovery, dosya kurtarma işlemini sınırlama olmaksızın kolayca gerçekleştirmenizi sağlar. 1000’den fazla dosya biçimi desteklenir. Ek olarak, bu Windows veri kurtarma yazılımı, diğerlerinin yanı sıra sabit sürücüler, hafıza kartları, USB sürücüler ve SSD’lerde kurtarmayı destekler. Algılanmayan sabit disklerdeki verileri bile kurtarabilir.

%95’e Varan Başarı Oranı

Windows veri kurtarma aracı ayrıca Microsoft Office belgeleri, fotoğraflar, videolar ve sesler dahil olmak üzere silinmiş, bozuk, erişilemeyen ve biçimlendirilmiş verilerin tamamen ücretsiz bir görselleştirme önizlemesini sağlar. Ayrıca, dosyalarınızın her birinin durumunu, örneğin Mükemmel, İyi veya Kötü, tam olarak aradığınız şey olduğundan ve verilerin kurtarılabilir olup olmadığından emin olarak öğrenirsiniz. Bu özellik, kesin ve sorunsuz bir veri kurtarma deneyimi sağlamada son derece faydalıdır. Yılların kurtarma deneyimiyle, şimdiye kadar iTop Data Recovery, %95’lik yüksek bir kurtarma oranını koruyor.

İpucu: Veri kurtarma başarı oranı birkaç faktöre bağlıdır. Örneğin, ne kadar yeni veri yazdınız? Dosya silindikten sonra fazla bir işlem yapmadıysanız dosyaları geri almak basit olacaktır. Daha erken kurtarma, daha fazla veri kurtarma şansı sağlar. 

iTop Data Recovery Pro Lisans Key %80 İndirimle Alın

iTop Data Recovery Pro ücretli sürümünü bizden harika fiyat indirimleriyle satın alın.

Sonuç

Sonuç olarak, iTop Data Recovery Pro veri kurtarma programı, dijital dünyada karşılaşılan veri kaybı sorunlarına karşı etkili bir çözüm sunar. Kullanıcılar, bu programı kullanarak geniş veri kurtarma yeteneklerinden faydalanabilirler. Ancak, unutulmamalıdır ki, herhangi bir veri kurtarma işlemi öncesi düzenli yedekleme alışkanlığı edinmek, veri kaybını önlemenin en güvenilir yollarından biridir.

Birçok IObit yazılımı programlarının lisans key anahtarlarınıda sizlerle paylaştık, göz atmayı unutmayın! Keyifli kullanımlar dileriz. 🤩

iTop Data Recovery Pro Lisans Özellikleri

 • Ücretsiz teknik destek yoktur.
 • Sadece kişisel kullanım içindir.
 • Ücretsiz güncelleme içermez.

Post Views: 8.031

iTop Data Recovery Pro 4.3 Key – Ücretsiz Lisans 2024 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Soundcore Space One Türkiye’de kullanıcılarla buluşuyor TikTok öneri algoritmasının bağımsızlaştırılması üzerine tartışmalar Google Pixel Fold 2, Pixel 9 Pro Fold adıyla çıkacak Apple 2024 ikinci çeyrek finans sonuçları geldi iTop Screen Recorder 4.5 PRO Key – Ücretsiz Lisans 2024 Tim Cook Apple Intelligence’a yüzde 100 kefil olmuyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır