Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Meta AI Instagram gelen kutusunda test ediliyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Meta AI Instagram gelen kutusunda test ediliyor
Meta AI Instagram gelen kutusunda test ediliyor

Meta AI sohbet botunun test edildiği platformlar arasına Instagram da katıldı. Instagram kullanıcıları artık basit istemlerle yapay zekalı sohbet botundan belli sorularını yanıtlamalarını isteyebilecek.

Bu hamlenin şaşırtıcı olmadığını belirtmek gerekiyor. Meta geçtiğimiz yılın eylül ayında Meta AI’ı Facebook Messenger ve WhatsApp gibi servislere ekleyeceğini açıklamıştı. Bu gruba Instagram’ın da dahil edilmiş olmasına şaşırmamak gerekiyor.

Meta tarafından konuyla ilgili olarak Engadget sitesine gönderilen açıklamada şu ifadeler yer alıyor: “Üretken yapay zeka destekli deneyimlerimiz çeşitli aşamalarda geliştirilme aşamasındadır ve bunların bir kısmını sınırlı bir kapasiteyle halka açık olarak test ediyoruz.”

Meta AI henüz tüm Instagram kullanıcıları tarafından deneyimlenemiyor

Bu açıklama, henüz herkesin Meta AI’ı deneyimleyemediği anlamına geliyor. TechCrunch’ın haberinde Meta AI’ın Instagram’ın arama çubuğunda yer aldığı belirtiliyor. Ancak bazı kullanıcıların doğrudan gelen kutusunda Meta AI’ı gördüğüne dikkat çekiliyor.

Yapay zeka, Instagram kullanıcılarına hem platforma özel hem de daha genel duyurular sunabilecek. Kullanıcılar yapay zekadan hem Reels önerisi isteyebilecek hem de genel sorularına yanıt arayabilecek.

Meta AI Instagram gelen kutusunda test ediliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Meta AI Instagram gelen kutusunda test ediliyor Microsoft, Copilot Plus PC’leri Recall özelliği olmadan çıkarıyor Chrome Güvenli Tarama: Gizliliği Ön Plana Çıkarıyor Apple iPad 10. nesil fiyatında indirime gitti, 9. nesil satışını bıraktı Apple Watch ile olimpik performans takibi macOS Sequoia, Macintosh köklerine saygısını gösteriyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır