Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nothing Ear (3) kablosuz kulaklığın tanıtım tarihi belli oldu

Ana Sayfa » Teknoloji » Nothing Ear (3) kablosuz kulaklığın tanıtım tarihi belli oldu
Nothing Ear (3) kablosuz kulaklığın tanıtım tarihi belli oldu

Nothing Ear (3) kablosuz kulaklığın yakında tanıtılacağına dair ilk paylaşım geçtiğimiz hafta gelmişti. Nothing’den gelen yeni paylaşım, kulaklığın tanıtım tarihini de gözler önüne seriyor. Şirket 18 Nisan’da bir duyuru yapacağını açıklarken, Ear (3) ismini açık bir şekilde zikretmiyor.

Açık bir duyuru olmasa da, bu etkinlikte Ear (3) dışında bir ürün tanıtılmasına pek ihtimal verilmiyor. Nothing tarafından yapılan paylaşımda, bir böcek ve kurbağa görülürken altta da “Play Date” (Oyun Randevusu) yazısı yer alıyor.

Nothing geçtiğimiz yıl Ear (2)’yi tanıtmadan önce paylaştığı görsellerde bir böceğe yer vermişti. Böceğin karşısına kurbağanın gelmesi, Nothing’in kulaklık portföyünde bayrak değişimi yapılacağının işareti olarak değerlendirilebilir.

Nothing Ear (3) hakkında bir detay sızmış değil

Ear (3) hakkında şimdilik neredeyse hiçbir şey bilinmiyor. Ancak 18 Nisan’a kadar yeni kulaklık hakkında resmi paylaşım ve sızıntıların gelmesi sürpriz olmayacaktır.

Nothing Ear (3) kablosuz kulaklığın tanıtım tarihi belli oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Galaxy Z Flip 6 Exynos 2400 ve 12 GB RAM ile gelecek Motorola Edge 50 Ultra için hazırlanan tanıtımlar sızdırıldı Facebook Messenger’a HD görüntü ve dosya paylaşım özelliği Galaxy A55 ve Galaxy A35’e DxOMark’tan önemli övgüler Infinix GT 20 Pro tanıtıldı, işte özellikleri VideoProc v5.7 – Windows ve Mac Ücretsiz Lisans Key

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır