Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nothing Ear (3) kulaklığın sinyalini verdi

Ana Sayfa » Teknoloji » Nothing Ear (3) kulaklığın sinyalini verdi
Nothing Ear (3) kulaklığın sinyalini verdi

Nothing’in ilk ürünü Nothing Ear (1) kulaklık olmuştu. 2021 çıkışlı bu ürünü Ear Stick ve Ear (2) takip etmişti. Şimdi de Nothing Ear (3) kablosuz kulaklık için ilk resmi işaret geldi.

Nothing’in X hesabından paylaşılan videoda şirketin Ear (3)’te maskot olarak bir kurbağayı seçtiği görülüyor. Videoda kurbağa bir böceğin üstünden sıçrıyor. Böceğin de Nothing Ear (2) için seçilen maskot olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Nothing Ear (3) hakkında şimdilik bir şey bilinmiyor

Halihazırda Nothing’in yeni kablosuz kulaklığı hakkında bir şey bilinmiyor. Ancak konuyla ilgili olarak şirketten yeni paylaşımların gelmesi sürpriz olmayacaktır. Nothing’in yeni kulaklığını da şeffaf tasarımla sunması bekleniyor.

Nothing son olarak Phone (2a) modelini gözler önüne çıkarmıştı. Türkiye’de de piyasaya sürülen akıllı telefon için kısa süre içinde art arda iki güncelleme yayınlandı.

Nothing Ear (3) kulaklığın sinyalini verdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy Ring, Samsung Food entegrasyonuyla gelecek Huawei Pura 70 ile P serisini sürdürecek Apple, iOS 18’de Siri’ye yeni yapay zekâ özellikleri ekleyecek Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 resmi kılıflarıyla görüldü Galaxy A55 ve Galaxy A35’e DxOMark’tan önemli övgüler Rekabet Kurumu, Apple’ın App Store Politikalarını İnceliyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır