Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Samsung Galaxy S24 FE yılın sonlarında tanıtılabilir

Ana Sayfa » Teknoloji » Samsung Galaxy S24 FE yılın sonlarında tanıtılabilir
Samsung Galaxy S24 FE yılın sonlarında tanıtılabilir

Samsung Galaxy S24 FE hakkındaki söylentiler uzun süredir etrafta dolaşıyor. Telefonun tanıtılacağına artık kesin gözüyle bakılsa da, tanıtım tarihi konusunda henüz net bir şey söylenmiyor. GalaxyClub sitesinde çıkan bir haberde, telefonun yaz aylarında tanıtılmasının mümkün olmadığı ve yılın sonlarında resmiyet kazanacağı belirtiliyor.

Haberde Samsung’un Galaxy S24 FE’nin şirket içinde R12 kod adıyla anıldığı bilgisi de veriliyor. Galaxy S23 FE’nin R11, piyasayaya çıkmayan Galaxy S22 FE’nin R10 ve Galaxy S21 FE’nin de R9 kod adıyla anıldığını belirtmekte fayda var.

Samsung’un geçtiğimiz yılki takvimine bağlı kalması durumunda, Galaxy S24 FE’yi 2024’ün son haftalarında bazı pazarlarda görmemiz mümkün olabilir. Telefonun daha geniş ölçekte satışa sunulması ise 2025’in başlarını bulabilir.

Samsung Galaxy S24 FE hakkında önümüzdeki dönemde yeni haberler bekleniyor

Akıllı telefonun geliştirme sürecinde de sona yaklaşıldığı söyleniyor. Bu nedenle önümüzdeki dönemde Galaxy S24 FE hakkında daha fazla haberle karşılaşmak sürpriz olmayacaktır.

Samsung Galaxy S24 FE yılın sonlarında tanıtılabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Galaxy S24 için Instagram’da Super HDR kapatma özelliği gelecek Microsoft Build, Arm ve AI teknolojilerinde yeni bir dönemi müjdeliyor Apple’dan, iOS 17.5’in yol açtığı, eski fotoğrafları geri getiren hata ile ilgili açıklama xAI 6 milyar dolar yatırım topladı Tim Cook Apple Intelligence’a yüzde 100 kefil olmuyor Warren Buffett Apple hisselerinin yüzde 13’ünü sattı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır