Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Telegram WhatsApp’a karşı bir cephe daha açıyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Telegram WhatsApp’a karşı bir cephe daha açıyor
Telegram WhatsApp’a karşı bir cephe daha açıyor

Telegram WhatsApp kadar büyük bir kullanıcı tabanına sahip değil. Ancak artık burada da işletmelere yönelik imkanlar sunuluyor. İşletmeler Telegram’dan da müşterileriyle iletişim kurabilecek. Kullanıcılar diledikleri takdirde hesaplarını işletme hesabına çevirebilecek ve böylelikle müşterilerin kendileriyle iletişim kurmalarını kolaylaştıracak özelliklere erişebilecek.

İşletmeler çalışma saatlerini profillerinde gösterebilecek ve konumlarını bir harita üzerinde işaretleyebilecek. Çalışma saatlerinin belirlenmesi sayesinde müşteriler, işletmenin o anda hizmet verip vermediğini rahatlıkla görebilecek.

İşletmeler ayrıca başlangıç sayfalarını özelleştirebilecek; ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilgileri boş sohbet ekranlarında gösterebilecek. Böylece müşterilere daha iletişime geçmeden önce tekliflerin ne olduğuna dair bir fikir sunmaları mümkün olacak. Birden fazla soruya yanıt vermeyi kolaylaştırmak için Business hesapları, hızlı yanıt olarak gönderebilecekleri önceden ayarlanmış mesajları da oluşturup kaydedebilecek.

telegram business

Bu özellikler Telegram Premium abonelerine sunuluyor

İşletmeler kendileriyle iletişime geçen müşterilere otomatik olarak gönderilen karşılama ve uzakta mesajlarını da önceden yazabilecek. Müşterilerle sohbet için bir bot da kullanılabilecek. Tüm bu özelliklerin Premium abonelerine sunulduğunu belirtmekte fayda var.

Telegram WhatsApp’a karşı bir cephe daha açıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Nothing Phone (1) ve (2)’ye ChatGPT entegrasyonu geldi Poco C61 Android 14 ile Google Play Console’da görüldü iOS 18 ile Notlar ve Sesli Notlar’a yapay zekâ eklenebilir Nothing Phone 2a için ChatGPT entegrasyonu geldi Google Pixel 8A daha hızlı ve parlak bir ekranla gelecek Anker 321 A1112 Power Bank geri çağırılıyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır