Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Turkcell 30. Yıl Kampanyası: GB’lar ikiye katlanıyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Turkcell 30. Yıl Kampanyası: GB’lar ikiye katlanıyor
Turkcell 30. Yıl Kampanyası: GB’lar ikiye katlanıyor

Turkcell, 30. yılını müşterilerine sunduğu özel bir kampanya ile kutluyor. Mayıs ayı boyunca tüm Turkcell’lilerin ve yeni Turkcell müşterilerinin paketlerindeki GB’lar, SMS’ler ve dakikalar ikiye katlanacak. Bu kampanya, Turkcell’in 30 yıllık yolculuğunda sadık müşterilerine teşekkür etmesinin ve yeni katılan müşterilerine hoş geldin demesinin bir yolu olarak görülüyor.

Turkcell müşterileri, Turkcell uygulaması Hediye Havuzu sekmesinden, Turkcell İletişim Merkezi ve Turkcell Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da “30. YIL” yazıp 2200’a SMS göndererek kampanyaya katılım talebinde bulunabilecekler. Katılım talebi sonrası, sonuç SMS ile kullanıcılara iletilecek.

GB’ların ikiye katlanmasıyla Turkcell, kullanıcılarına dijital dünyayı daha özgürce keşfetme imkanı da sağlıyor. Böylece Turkcell müşterileri, sevdikleriyle daha uzun süre iletişim kurabilecek, dijital platformlarda daha fazla zaman geçirebilecek ve tüm online ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilecekler.

Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç: “Yıl Boyunca Müşterilerimize Daha Fazla Sürpriz ve Avantaj Sunacağız”

Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç, kampanyayla ilgili olarak, “30 yıldır, Turkcell olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya odaklandık. Bu önemli kilometre taşını kutlamak için, müşterilerimizin GB, SMS ve dakikalarını ikiye katlayarak onları mutlu etmek istedik. Bu kampanya sadece bir başlangıç. Turkcell’in 30. yıl kutlamaları boyunca müşterilerimize daha fazla sürpriz ve avantaj sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Dr. Koç, sözlerine şöyle devam etti: “30 yıl önce ‘İnsan İçin Teknoloji’ vizyonuyla ülkemizde yeni bir çağ başlatmıştık. Döneminin ötesinde bir strateji ortaya koyarak, Türkiye’nin iletişim ve teknolojide öncü olmasını sağladık. 30. yılımızda da geleceğin vizyonuyla ‘uçtan uca teknoloji sağlayıcısı’ pozisyonumuzu daha da büyüterek ülkemizin toplumsal, ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Biliyorsunuz artık, her şey Turkcell’le çalışıyor, Turkcell herkesle çalışıyor.”

Turkcell, 30. yıl kutlamaları kapsamında müşterilerini sevindirecek pek çok farklı kampanya ve yeniliği de hayata geçirmeyi planlıyor. Özel hediyeler, eğlenceli yarışmalar, fırsat ve avantaj dolu uygulamalar ile çok daha fazlası Turkcell kullanıcılarını bekliyor. Turkcell, bu kampanyalarla müşterilerine verdiği değeri bir kez daha vurgularken, Türkiye’nin iletişim ve teknoloji alanındaki lider konumunu da pekiştiriyor.

Turkcell 30. Yıl Kampanyası: GB’lar ikiye katlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Realme Narzo 70 ve 70X tanıtıldı, işte özellikleri Galaxy Z Flip 6 Avrupa’da daha yüksek fiyatla satışa sunulacak OnePlus Pad 2 testten geçti, özellikleri görüldü Google Android 15 ile geliştirilmiş masaüstü modu sunacak Galaxy S24+, Android 15 ve One UI 7 ile testten geçti Bose, QuietComfort Ultra ve Ultra Open’a çoklu bağlantı ekledi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır