Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nothing Ear ve Ear (a) kulaklıkların görselleri sızdı

Ana Sayfa » Teknoloji » Nothing Ear ve Ear (a) kulaklıkların görselleri sızdı
Nothing Ear ve Ear (a) kulaklıkların görselleri sızdı

Nothing’in 18 Nisan’da düzenleyeceği etkinlikte şirketin yeni kablosuz kulaklıkları Nothing Ear ve Ear (a) tanıtılacak. İsimlendirme şemasını “sıfırlamaya” hazırlanan şirket, kulaklıklarının isimlerinde rakamlara yer vermeyecek.

Yeni bir sızıntı, Nothing’in yeni kulaklıklarının tasarımını resmi duyurudan önce görmeyi sağlıyor. Bu görsellere kulaklıklara ait teknik özellikler de eşlik ediyor. İkili arasında Nothing Ear’ın daha gelişmiş seçenek olacağını en baştan bir kez daha hatırlatmakta fayda var.

Ear (2)’nin takipçisi olarak tanımlanan Ear, Avrupa’da 150 avro karşılığında satılacak. Kulaklığın toza ve su sıçramalarına karşı IP54 dayanıklılık sertifikasına sahip olması beklenirken, şarj kutusunun dayanıklılık sertifikasının da IPX2 olduğu belirtiliyor. Aktif gürültü engelleme özelliği kapalıyken pil ömrü 7,5 saat iken, şarj kutusu da toplamda 33 saatlik bir kullanım süresi sağlıyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle gelecek olan kulaklık, Nothing’le özdeşleşen şeffaf tasarımı da sürdürecek.

Nothing Ear (a) daha uygun fiyatlı bir seçenek olacak

Ear (a) ise daha ucuz bir seçenek arayanları hedefliyor. Sızıntıya göre, kablosuz kulaklığın Avrupa satış fiyatı 100 avro olacak. Aktif gürültü engelleme, çift bağlantı ve hızlı şarj desteği gibi özellikler bu modelde de kullanıcılara sunulacak.

Aktif gürültü engelleme kapalıyken 8 saat olan pil ömrü, şarj kutusuyla 38 saati bulunuyor. Kulaklığın IP54, şarj kutusunun ise ilginç bir şekilde IP54 dayanıklılık sertifikasına sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Ear (a) siyah, beyaz ve sarı renk seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkacak.

Nothing’in yeni kulaklıklarıyla ilgili olarak gelecek haftaki duyurudan önce daha fazla detayın paylaşılması bekleniyor.

Nothing Ear ve Ear (a) kulaklıkların görselleri sızdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Microsoft Windows ve Surface ekiplerini aynı lidere bağlıyor Apple AB tarafından Dijital Pazarlar Yasası’nın ihlaliyle suçlandı Samsung Galaxy M35 5G resmileşti: Exynos 1380, 6000mAh pil Google Pixel 9 Pro, iPhone 15 Pro Max ile yan yana görüntülendi Yahoo, Artifact’i yeniden canlandırıyor: Yeni Yahoo News uygulaması Apple eski çalışanını bilgi sızdırma suçlamasıyla dava etti

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır