Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Apple Pencil 3 yeni bir hareket desteğiyle gelecek

Ana Sayfa » Teknoloji » Apple Pencil 3 yeni bir hareket desteğiyle gelecek
Apple Pencil 3 yeni bir hareket desteğiyle gelecek

Apple’ın ikinci nesil Pencil’in gerçek takipçisini yakında tanıtması bekleniyor. Yeni bir iddiaya göre, Apple Pencil 3 adıyla anılan bu kalem “sıkıştırma” hareketi desteğiyle gelecek.

Bu yeni özelliğin izleri, iPadOS 17.5’in beta sürümünün kaynak kodunu inceleyen 9to5Mac sitesi tarafından ortaya çıkarıldı. Sıkıştırma hareketinin Notlar ve diğer kreatif uygulamalarda metin alanları, çıkartma, imza ve şekil eklemek gibi hızlı eylemleri tetiklemek için kullanılabileceği belirtiliyor.

Yeni sızıntı, Apple Pencil 3’e bir basınç sensörü eklenebileceğinin sinyalini veriyor. Pencil 3’ün Apple Vision Pro ve Bul uygulamasıyla uyumlu olabileceği de konuşuluyor. Daha önceki bir sızıntı, değiştirilebilir manyetik uçların da sinyalini vermişti.

Apple Pencil 3 ne zaman tanıtılacak?

Pencil 3’ün yeni iPad Pro ve Air tabletlerle birlikte resmiyet kazanması bekleniyor. Son sızıntılar tanım için mayıs ayını işaret ediyor.

Apple Pencil 3 yeni bir hareket desteğiyle gelecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung’un 10 Temmuz’da beklenen Unpacked’i için yeni sızıntı The Sims 4 Riviera Retreat ve Cozy Bistro kitleri dağıtıma çıktı Bütçeyi Kısıtlayın: Bankayı Bozulmadan En İyi Hayatınızı Yaşama Rehberi Apple, iOS 18’de Siri’ye yeni yapay zekâ özellikleri ekleyecek Yeni iPad Pro stokları Samsung nedeniyle sıkıntı yaşayabilir Xbox Cloud Gaming, 26 oyunda mouse ve klavye desteği sunuyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır