Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Galaxy Z Fold 6 mevcut modelden daha hafif ve ince olacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy Z Fold 6 mevcut modelden daha hafif ve ince olacak
Galaxy Z Fold 6 mevcut modelden daha hafif ve ince olacak

Samsung Galaxy Z Fold 6 yaz aylarında tanıtılacak olsa da, katlanabilir telefon (veya telefonlar) hakkındaki sızıntılar bir süredir etrafta dolaşıyor. Yeni bir sızıntıya göre, Z Fold 6 tartıda 239 gram çekecek.

Mevcut Z Fold 5’in 253 gram olduğunu düşününce Z Fold 6’nın selefine kıyasla ciddi anlamda hafifleyeceği anlaşılıyor. Mevcut en hafif katlanabilir telefon olan Honor Magic V2’nin hafif versiyonu 231 gram, ağır versiyonu ise 237 gram çekiyor. Bu da Z Fold 6’nın piyasadaki en hafif seçeneklerden biri olacağı anlamına geliyor.

Ice Universe aynı paylaşımda Z Fold 6 hakkında başka bilgiler de veriyor. Katlanabilir telefonun açıkken 5.6 mm, katlıyken de 12.1 mm kalınlığında olacağı söyleniyor. Z Fold 5’te söz konusu değerler 6.1 ve 13.4 mm olarak sıralanıyor. Honor Magic V2’nin iki versiyonunun da Z Fold 6’dan daha ince olduğunu belirtmek gerekiyor. OnePlus Open ise Z Fold 6’dan açıkken çok az daha kalınken, katlıyken çok az daha ince bir cihaz.

Samsung’un nihayet Z Fold serisinde kalınlık ve ağırlık konusunda rekabetçi bir tavır içine gireceği anlaşılıyor. Ancak bahsi geçen değerlerin şu an için bir dedikodudan ibaret olduğunu belirtmek gerekiyor.

Samsung’un Z Fold 6’yı yine 7.6 inç katlanabilir ekranla sunması bekleniyor. Kapak ekranının ise kısalacağı söyleniyor. Ekranın görüntü oranının 22:9 olacağı, büyüklüğünün ise 6.2 inçten 6.3 inçe çıkacağı belirtiliyor.

Galaxy Z Fold 6 iki farklı versiyonla gelecek

Ice Universe, söz konusu değerlerin standart Galaxy Z Fold 6’ya ait olduğunu belirtiyor. Bir diğer ünlü duyumcu OnLeaks ise bahsi geçen değerlerin Galaxy Z Fold 6 Ultra modeline ait olduğunu öne sürüyor. Hangi iddianın doğru olduğunu görmek için uzun bir süre beklemek gerekiyor.

Galaxy Z Fold 6 mevcut modelden daha hafif ve ince olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Threads, NBA skorları İle canlı maç sonuçları sunacak TikTok’un Instagram’a rakip platformunun çıkışına az kaldı Motorola Edge 50 Ultra tanıtıldı, işte özellikleri Cep telefonu tarifelerine dev zam: Yüzde 65 artış Meta Avrupa Birliği tarafından DMA cezasına çarptırılabilir Türkiye’nin Doğal Şifa Kaynağı: En İyi Kaplıcalar ve Faydaları

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır