Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Samsung Fotoğraf Düzenleyici uygulamasına yeni Nesne Silgisi

Ana Sayfa » Teknoloji » Samsung Fotoğraf Düzenleyici uygulamasına yeni Nesne Silgisi
Samsung Fotoğraf Düzenleyici uygulamasına yeni Nesne Silgisi

Samsung Fotoğraf Düzenleyici uygulaması, Galaxy AI destekli One UI 6.1 güncellemesiyle bazı gelişmiş düzenleme yeteneklerine kavuşuyor. Bunlardan biri “Üretken Düzenleme” adını taşıyor. Üretken Düzenleme’de kullanıcı tarafından çizilen bir daire içindeki nesneler değiştiriliyor ve bu iş eskisine kıyasla daha iyi yapılıyor.

Yeni sürümle uygulamaya eklenen bir diğer özellik ise Manyetik Kement adını taşıyor. Manyetik Kement ile çizilen çizgilerin nesnelere yapışması mümkün hâle geliyor.

Manyetik Kement, Galeri’de bir fotoğraf açıldığında kullanılıyor. Kullanıcılar önce Düzenle seçeneğini işaretleyip daha sonra da Araçlar altından Nesneler’i seçtiklerinde Manyetik Kement sağ üst köşede gösteriliyor. Bu özellik varsayılan olarak açık şekilde sunuluyor, ancak butona dokunarak kapatılabiliyor.

Yeni Samsung Fotoğraf Düzenleyici uygulaması tüm One UI 6.1 cihazlarına açık değil

Yeni özelliklere sadece Fotoğraf Düzenleyici uygulamasının en son sürümü üzerinden erişilebiliyor. Ancak güncelleme henüz Galaxy Store’a eklenmiş değil. Bu yeteneklerin sadece Galaxy AI özelliklerine sahip One UI 6.1 yüklü telefonlarda kullanılabileceğini hatırlatmakta da fayda var.

Samsung Fotoğraf Düzenleyici uygulamasına yeni Nesne Silgisi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Vestel mobilite ve enerji depolamada küresel oyuncu olacak Galaxy S22 One UI 6.1 güncellemesi dünyaya açılıyor Apple iPhone 15 serisini iPhone 11 ve 12 kullanıcılarına pazarlıyor Rabbit R1: Gerçekte bir Android uygulamasıymış Instagram kullanıcı deneyimini iyileştirecek yenilikler getiriyor Humane AI Pin kullanıcıları için acil şarj kutusu uyarısı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır