Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Motorola Moto X50 Ultra güçlü yapay zeka özellikleriyle gelecek

Ana Sayfa » Teknoloji » Motorola Moto X50 Ultra güçlü yapay zeka özellikleriyle gelecek
Motorola Moto X50 Ultra güçlü yapay zeka özellikleriyle gelecek

Motorola Moto X50 Ultra için geçtiğimiz şubat ayında Formula 1 temalı bir paylaşım yapmış ve özellikle yapay zeka yeteneklerine dikkat çekmişti. Moto X50 Ultra henüz resmiyet kazanmasa da, şirketten gelen yeni bir paylaşım, akıllı telefonun Edge 50 Ultra‘nın farklı bir versiyonu olacağını gösteriyor.

Motorola’nın yeni paylaşımında da Formula 1 teması var. Ancak bu sefer Formula 1 aracıyla birlikte telefonu da görmek mümkün oluyor. Burada görülen cihaz da Edge 50 Ultra ile hemen hemen aynı tasarıma sahip.

Buna ek olarak, Edge 50 Ultra’nın da bazı yapay zeka özelliklerine sahip olduğu biliniyor. Örneğin, üretken yapay zeka ile telefon için duvar kağıdı oluşturulabiliyor. Ayrıca kamera ayarları da sahneye göre yapay zeka tarafından yapılabiliyor. Görünen o ki, X50 Ultra bunlardan daha fazlasını sunacak.

motorola moto x50 ultra

Motorola Moto X50 Ultra önümüzdeki ay tanıtılacak

Telefonun yapay zeka özelliklerinden birisi de Lenovo’nun “Xiaotian” olarak anolan yapay zeka asistanı olacak gibi görünüyor. Bu asistan hâlihazırda Lenovo’nun bazı bilgisayarlarında mevcut. Önümüzdeki ay tanıtılması beklenen telefonun detayları hakkında yakında yeni paylaşımların yapılması öngörülüyor.

Motorola Moto X50 Ultra güçlü yapay zeka özellikleriyle gelecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

iPhone SE 4 ekranlarının bir kısmını BOE üretecek Motorola Razr ve Razr+ (2024) tanıtıldı, işte özellikleri Perplexity’nin robots.txt ihlali iddiaları gündemde Apple Pay Later sonlanıyor: Yerine gelecek ödeme seçenekleri Redmi Turbo 3 yeni bir serinin ilk üyesi olacak Redmi K70 Ultra Dimensity 9300+ işlemciyle gelecek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır